12kroków

OFERTA POMOCY INDYWIDUALNEJ

OFERTA POMOCY INDYWIDUALNEJ

Zapraszamy do skorzytania z oferty pomocy terapeutycznej
Proponujemy Państwu między innymi:

 

  • Konsultacje psychologiczne, dla określenia problemu zgłaszającej się po pomoc osoby i ustalenia form pomocy.

     

  • Spotkania indywidualne, uzupełniające warsztaty psychoedukacyjne, dotyczące budowania relacji z innymi, komunikacji, asertywności, lepszego rozumienia siebie i drugiego człowieka.

     

  • Poradnictwo wychowawcze dla rodziców, mające na celu lepsze rozumienie swojej roli jako rodzica, rozumienie dziecka- jego potrzeb i uczuć, pomoc w ustalaniu rozsądnych granic, zasad, również w sytuacji rodziny, gdzie rodzice są w separacji, kryzysie czy po rozwodzie.

     

  • Pomoc psychologiczną, skierowaną do młodzieży i młodych dorosłych, przeżywających trudności, związane z okresem dojrzewania i wchodzenia w dorosłe życie, takich jak: męczące zmiany nastrojów, zaniżona samoocena, nieśmiałość, trudności z podejmowaniem decyzji i określaniem celów w życiu, problemy w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, itp.

 

Cena:

70zł/60 min.

Miejsce i czas:

Centrum Pomocy Duchowej Księży Pallotynów w Warszawie przy ul. Skaryszewskiej 12.
Poniedziałki 8.00-13.00

Zapisy:

508 997 275
pn. - pt. od 14.00 do 16.00

Terapeuta:

Katarzyna Markowska
Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Od wielu lat w mojej pracy zachwyca mnie drugi człowiek i droga jego rozwoju, dlatego moim zawodowym celem jest spotkanie człowieka w momencie, w jakim jest dziś i pomoc w odkrywaniu przez niego jego własnej godności i szacunku do siebie samego i drugiego człowieka.
Ukończyłam psychologię na ATK(obecnie UKSW) oraz Studium Psychoterapii Integratywnej (w ujęciu chrześcijańskim).

 

 

Copyright © 12 KROKOW - Warsztaty rozwoju duchowego.