12kroków

WARSZTATY DLA MAM

 

Zapraszamy na warsztaty dla mam!


W najbliższym czasie w naszej siedzibie na Gocławiu w Warszawie organizujemy warsztaty dla mam (których córki są w wieku ok. 9 -13 lat) w ramach projektu „Mama córce, kobieta kobietce" realizowanego przez Instytut INER.


Warsztaty „Mama córce, kobieta kobietce" to spotkania dla mam, których celem jest stworzenie przestrzeni do rozmów mamy i córki na tematy związane z dojrzewaniem, płciowością, pięknem poczętego życia oraz wsparcie mam w przeprowadzeniu takich rozmów ze swoimi córkami.
W dzisiejszym świecie bardzo ważne jest, aby to mamy były tymi, które jako pierwsze porozmawiają ze swoimi córkami o pięknych kobiecych sprawach, jakimi są pierwszy cykl miesiączkowy i budząca się płodność, jak się o nią troszczyć i jak żyć w zgodzie z naturą. Warsztaty oraz pięknie wydane materiały mają pomóc mamom oswoić się z tymi tematami, zdobyć i uporządkować wiedzę oraz nabrać odwagi do rozmowy.


Warsztaty poprowadzi Dorota Olędzka, która w Instytucie INER jest instruktorem Naturalnych Metod Rozpoznawania Płodności (Fertility Awerness Methods) wg Prof. Roetzera oraz trenerem warsztatów „Mama córce – kobieta kobietce". Ponadto od kilkunastu lat pracuje w Poradni Rodzinnej w Archidiecezji Warszawskiej jako doradca rodzinny z narzeczonymi i małżeństwami. Żona i mama trójki dzieci.


Warsztaty będą odbywały się stacjonarnie w kameralnych 10-osobowych grupach. Warsztat składa się z trzech spotkań po 2 godziny każde.


Uwaga! W warsztatach biorą udział tylko mamy (bez córek).

 

Miejsce:
Poradnia Gocław, Warszawa ul. Rechniewskiego 14.

 

Terminy:
(3 różne grupy):

  • Wtorki godz. 19.00 – 21.00      terminy spotkań: 25 maja, 8, 15 czerwca 2021r.
  •  

 

Termin przyjmowania zgłoszeń zależy od wybranych warsztatów:

  • na warsztaty wtorkowe do dnia     23 maja 2021r.

 

Koszt:
200 zł  (obejmuje cykl warsztatowy i materiały dla mamy i córki).
Numer konta KAMEA KAMILA RACIĘCKA 81 1160 2202 0000 0003 7556 5983.

 

Zapisy i informacje:
Chętne mamy prosimy o przesłanie danych (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail oraz wybrany termin warsztatów) na adres: poradnia@12krokow.com.pl; 

E-mail prosimy zatytułować Warsztaty „Mama córce, kobieta kobietce" – podać terminy spotkań.

Decyduje kolejność zgłoszeń - GRUPA ZAMKNIĘTA.


Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztacie jest zapis i wniesienie opłaty za udział w zajęciach.

Więcej informacji na temat projektu: https://mamacorce.iner.pl/

 

Copyright © 12 KROKOW - Warsztaty rozwoju duchowego.