12kroków

SACRODRAMA

Sacrodrama - Lustro Miłości

Sacrodrama to rodzaj psychodramy, której celem jest pogłębienie relacji z Bogiem, a także z sobą samym i z innymi. Umożliwia zweryfikowanie i odrzucenie błędnych przekonań, które wpływają na jakość tej relacji. Pozwala zmierzyć się z własnym wyobrażeniem Boga, Miłości, tego, co w życiu istotne. Pomaga odkryć pragnienie serca, budzi nadzieję, rozwija kreatywność i spontaniczność, daje doświadczenie radości i nowe spojrzenie na siebie samego. Ułatwia wejście w ten przepiękny taniec jakim jest zaufanie.

Świadectwa uczestników:

  •    Sacrodrama jest dla mnie wyjątkowym środkiem do samopoznania. Najskuteczniejszych informacji o mnie samej dostarczają mi uczucia. Psychodrama pomaga mi je przeżywać, nazwać i „śledząc" je dotrzeć do źródła mojego chorego myślenia, niezrozumiałych często dla mnie samej moich zachowań, strategii przeżycia czy destrukcyjnych skryptów. Jeżeli wchodzę w głębię moich emocjonalnych przeżyć i je właściwie odczytuję, odkrywam najgłębszą prawdę o sobie. Schodząc na tę „głębię" doświadczam swojej słabości i bezsilności bycia stworzeniem, które potrzebuje Bożego miłosierdzia a jednocześnie spotkania z Bogiem i Jego afirmacją taką, jaka jestem.
    Wybieram psychodramę, bo do poznania siebie potrzebuję innych ludzi. Są oni dla mnie koniecznym lustrem, w którym się przeglądam i widzę siebie lepiej. Mam doświadczenie, że indywidualna praca nad poznaniem siebie jest żmudna, trudna i niewystarczająca. Najlepiej odkrywam się w relacjach.
    Dlatego jeżeli chcesz naprawdę wypłynąć na głębię, wejść w świat swoich uczuć i poznać rzeczywistą prawdę o sobie, jest do tego super okazja. Sacrodrama pomoże Ci stawać się szczęśliwym Bożym dzieckiem, które jest zdolne do spotykania się z Bogiem w swojej głębi.

Anna

  • Sacrodrama to dla mnie mozliwosc spojrzenia na siebie z perspektywy- oczami innych osob oraz zdiagnozowanie i zdefiniowania swoich wlasnych potrzeb w zgodzie z zasadami mojej wiary. To takze mozliwosc poznania innych osob wraz z ich indywidualnymi problemami i ofiarowanie im, dobrego slowa i wsparcia na rowni z tym, ktorymh oni mnie rowniez obdarzaja. Po wyjsciu z takiego spotkania swiat znowu sie do mnie usmiecha

 


 

 

SACRODRAMA DLA DOROSŁYCH 

Termin warsztatu:

18 maja 2024r. w godz. od 14.30 do 16.30 - Termin przyjmowania zgłoszeń 17 maja 2024r.

1 czerwca 2024r w godz. od 14.30 do 16.30 - Termin przyjmowania zgłoszeń 30 maja 2024r.

Miejsce:

Przy Parafii Św. Patryka, ul. Rechniewskiego 14 w Warszawie (Gocław), w zielonym domku w ogrodzie obok Kościoła.

Koszt:
60zł
Numer konta KAMEA KAMILA RACIĘCKA 81 1160 2202 0000 0003 7556 5983.

Prowadząca: Monika Jędrusiak
Informacje merytoryczne o warsztatach tel: 693 68 32 62

Potwierdzeniem uczestnictwa jest potwierdzony zapis i wniesienie opłaty za udział w zajęciach.

Zapisy i informacje:
Telefoniczne - tel: 693 68 32 62

 

SACRODRAMA DLA DZIECI

Sacrodrama – Słodycz Istnienia to warsztaty dla dzieci w wieku 10- 13 lat, których celem jest pomoc w odkrywaniu piękna świata wewnętrznego, nauka przeżywania róznorodnych emocji, rozwój kreatywności I spontaniczności, umocnienie poczucia własnej wartości I sprawczości. Dzięki technikom teatralnym, pracy z ciałem, elementom muzykoterapii I choreoterapii stworzymy bezpieczną przestrzeń, gdzie w atmosferze zaufania, każdy będzie mógł wyrazić siebie; swoje pragnienia, a także swoje trudności. Umożliwimy doświadczenie swoich zasobów, mocnych stron, pobudzimy do pracy wyobraźnię i intuicję.
Zapraszamy dzieci, które zmagają się z nieśmiałością, biernością, wycofaniem społecznym, zbytnim przywiązaniem do gier komputerowych i internetu, kompulsywnym jedzeniem, agresją.

Termin warsztatu:
W TRAKCIE USTALEŃ

Zapisy i informacje:
Telefoniczne - tel: 693 68 32 62.

Miejsce:
przy Parafii Św. Patryka, ul. Rechniewskiego 14 w Warszawie (Gocław), w zielonym domku w ogrodzie obok Kościoła.

Koszt:
80zł
Numer konta KAMEA KAMILA RACIECKA 81 1160 2202 0000 0003 7556 5983.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest potwierdzony zapis i wniesienie opłaty za udział w zajęciach.

Prowadzący: Monika Jędrusiak
Informacje o warsztatach tel: 693 68 32 62

 

Copyright © 12 KROKOW - Warsztaty rozwoju duchowego.