12kroków

Sacrodrama

Sacrodrama - Lustro Miłości

Sacrodrama - zaproszenie do radości. Zostaliśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Jego boskie cechy w nas to kreatywność i zdolność do miłości. Sacrodrama umożliwia odkrycie tych zasobów złożonych w naszym sercu, pomaga w przywróceniu naszej tożsamości Dziecka Bożego. Daje możliwość doświadczenia swojego prawdziwego ja, swoich potrzeb i pragnień oraz ich realizacji w bezpiecznej atmosferze grupy. Nie są wymagane żadne umiejętności. Daj się poprowadzić Duchowi Świętemu! Wejdź na drogę radości!

Zajecia prowadzonę są przez Monikę Jędrusiak w formie 2-godzinnego spotkania

Świadectwa uczestników:

  • Sacrodrama jest dla mnie wyjątkowym środkiem do samopoznania. Najskuteczniejszych informacji o mnie samej dostarczają mi uczucia. Psychodrama pomaga mi je przeżywać, nazwać i „śledząc" je dotrzeć do źródła mojego chorego myślenia, niezrozumiałych często dla mnie samej moich zachowań, strategii przeżycia czy destrukcyjnych skryptów. Jeżeli wchodzę w głębię moich emocjonalnych przeżyć i je właściwie odczytuję, odkrywam najgłębszą prawdę o sobie. Schodząc na tę „głębię" doświadczam swojej słabości i bezsilności bycia stworzeniem, które potrzebuje Bożego miłosierdzia a jednocześnie spotkania z Bogiem i Jego afirmacją taką, jaka jestem.
    Wybieram psychodramę, bo do poznania siebie potrzebuję innych ludzi. Są oni dla mnie koniecznym lustrem, w którym się przeglądam i widzę siebie lepiej. Mam doświadczenie, że indywidualna praca nad poznaniem siebie jest żmudna, trudna i niewystarczająca. Najlepiej odkrywam się w relacjach.
    Dlatego jeżeli chcesz naprawdę wypłynąć na głębię, wejść w świat swoich uczuć i poznać rzeczywistą prawdę o sobie, jest do tego super okazja. Sacrodrama pomoże Ci stawać się szczęśliwym Bożym dzieckiem, które jest zdolne do spotykania się z Bogiem w swojej głębi.

        Anna

  • Sacrodrama to dla mnie mozliwosc spojrzenia na siebie z perspektywy- oczami innych osob oraz zdiagnozowanie i zdefiniowania swoich wlasnych potrzeb w zgodzie z zasadami mojej wiary. To takze mozliwosc poznania innych osob wraz z ich indywidualnymi problemami i ofiarowanie im,, dobrego slowa i wsparcia na rowni z tym, ktorymh oni mnie rowniez obdarzaja. Po wyjsciu z takiego spotkania swiat znowu sie do mnie usmiecha

ZAPISY (po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie):  https://www.12krokow.com.pl/zapisy.html

Obecnie prowadzimy nabór do grup:
Grupy Sacrodrama
Copyright © 12 KROKOW - Warsztaty rozwoju duchowego.