12kroków

Zasady rekrutacji

Zasady rekrutacji i zapisów na grupy warsztatowe i inne aktywności:

Krok 1: Zapoznaj się z propozycjami warsztatów, konferencji, rekolekcji (zakładka "Warsztaty") żeby wybrać odpowiednią dla siebie grupę kursu.

Krok 2: Następnie zarejestruj się na stronie. Zrobisz to wchodząc w zakładkę "Rejestracja".

Krok 3: Na swoją skrzynkę mailową otrzymałeś właśnie wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Potwierdź klikając na podany link.

Krok 4: Teraz już możesz zalogować się na stronie i zapisać do wybranej grupy.

Krok 5: Zrobisz to przez zakładkę "Zapisy".

Jeśli interesuje Cię grupa, która na ten moment jest zamknięta, prześlij mailem wiadomość na adres warsztaty@12krokow.com.pl, a zostaniesz wpisany na listę osób oczekujących. Jak tylko zostanie uruchomiona nowa rekrutacja, otrzymasz wiadomość mailem.

Krok 6: Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nie zapomnij napisać dlaczego chcesz podjąć pracę w warsztatach. Jest to jeden z głównych wymogów rekrutacji.

Krok 7: Twoje zgłoszenie zostało przyjęte:) Otrzymałes mailem potwierdzenie pomyślnego zapisu do grupy. Nie jest to jeszcze potwierdzenie uczestniczenia w grupie.

Krok 8: Trwa weryfikacja Twojego zgłoszenia przez prowadzących warsztaty. Jeśli będziemy mieć dodatkowe pytania, zaprosimy Cię na bezpłatną konsultację.

Krok 9: Informację o pomyślnym przejściu weryfikacji otrzymasz w mailu.

Krok 10: Gratulujemy:) Jesteś uczestnikiem grupy warsztatowej "Wreszcie żyć - 12 kroków ku pełni życia". Czekaj cierpliwie na maila z wiadomością o terminie rozpoczęcia. Do zobaczenia!

 

Copyright © 12 KROKOW - Warsztaty rozwoju duchowego.